UPISI U 1.RAZRED

PREDUPISE ZA PRVI RAZRED GIMNAZIJE vršimo tijekom cijele godine.

Uz odobrenje MZO vršimo upis SPORTSKOG RAZREDA JEZIČNE GIMNAZIJE, prvog takve vrste u Splitu.

Brošura za Download.
UPISI U VIŠE RAZREDE

Omogućujemo upise u više razrede za one koji žele promijeniti smjer svog školovanja i započeti s novim, uzbudljivim i kreativnim obrazovnim smjerom.

Bilo kakva razlika u predmetima riješit će se postepeno i uz mentorstvo naših profesora.

DVOJEZIČNOST

Sukladno odluci i odobrenju Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta od školske godine 2015./2016. u Privatnoj informatičkoj gimnaziji Leonardo da Vinci uvodi se DVOJEZIČNA NASTAVA NA ENGLESKOM I HRVATSKOM JEZIKU za predmete POVIJEST i LIKOVNA UMJETNOST

PROJEKTI I RAZMJENE

Naša škola je partner u Erasmus plus projektu koji predviđa razmjenu učenika i profesora.
Gostujući profesori iz europskih škola provodit će, zajedno s učenicima, tjedan dana u našoj gimnaziji i predavati određene predmete na engleskom jeziku, dok će naši profesori i učenici gostovati u stranim školama. Na ovaj način se usklađuju nastavni sadržaji i metode sa suvremenim europskim programima i razvija sposobnost učenika da prate nastavu na engleskom jeziku.

Uspostavljena razmjena učenika sa školom Liceo 'Grassi' - Lecco (Italija): prva grupa učenika i profesora u travnju putuje tjedan dana u Italiju. Učenici i profesori iz Lecca će nam potom uzvratiti posjet.